TEL: 1234 567 89 · info@dokuzrenkenneagram.com

enneagram-9-renk-tipleri

Dokuz Renk Enneagram; enneagram ağırlıklı bir psikolojik, koçluk ve danışmanlık firmasıdır.

Enneagram bir kişilik envanteridir. Dokuz ayrı kişilik tipini ve bu tipler arasındaki karşılıklı ilişkileri açıklayan bir öğretidir. Enneagram genel olarak daha üstün bir bilince ulaşabilmek yetkinliklerimizi ortaya çıkarabilmek ve eksikliklerimizi giderebilmek amacıyla kullanılır.

Ekibimizi sürekli büyütüyor ve geliştiriyoruz. Sizde bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız. Lütfen bizimle iletişime geçin. Güncel CV’nizi ekte göndermeyi unutmayın.

Dokuz Renk Enneagram

Dokuz Renk Enneagram profesyonel kadrosu ile size en iyi hizmeti vermeyi amaçlar dinamik ekibimiz sayesinde kendini sürekli günceller. Bünyemizde; psikolojik destek, yaşam koçluğu, kişilik analizi, bireysel ve kurumsal eğitimler gibi hizmetlerimiz vardır.

Enneagram Testi

Dokuz Renkte Kişilik Analizi testimiz baskın Enneagram tipinizi bulur, yüzdeler ve tip’in renk tonları ile belirler.

Yazılımımız Web Tabanlı olup web sitemizden uygulanabilmektedir. Tüm mobil cihaz, tablet ve bilgisayarlardan rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Yazılımımız ileri düzey bir çalışmanın ürünüdür 9 Tip’in baskın karakterlerini yüzdeler ve renk tonları ile belirler.

Ekibimiz

Kurucu ortaklarımız ve ekibimizin bir kısmı aşağıdaki gibidir. Ekibimizin bir parçası olmak için Iütfen sayfanın başında yer alan başvuru formunu doldurunuz. Aranan pozisyona göre istenilen özellikler sayfada yer alacaktır.

Alican HAZIR

Co Founder & Marketing Manager

1987 İzmir doğumlu. Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. Bahçeşehir Üniversitesinde MBA yaptı. Lost Ajans yazılım firması kurucusu. Dokuz Renk Enneagram Psikolojik Danışmanlık firmasının kurcu ortağı.

Sezin ÇELİKKANAT

Co Founder & Psychologist

1989 İzmir doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji ve İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoljisi yüksek lisans mezunu. Dokuz Renk Enneagram Psikolojik Danışmanlık firmasınnın kurucu ortağı ve Eğitmen Psikologu.

David Miller

UX Designer

Redantium, totam rem aperiam, eaque ipsa qu ab illo inventore veritatis et quasi architectos beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim.

Dokuz Renk Enneagram

Yetkinliklerinizi keşfetmek, güçlü yönlerinizi bulmak daha da güçlendirmek, göremediklerinizi ise açığa çıkarmak, eksiklerinizi bulmak, gidermek. Bunun için buradayız.- Alican HAZIR, Co-Founder
En iyi ve en güvenilir, Enneagram Testi sonuçlarını vermek, yetiştirdiğimiz uzman psikolog kadrosuyla sizlere en bireysel koçluk ve eğitimleri vermek için buradayız.- Sezin ÇELİKKANAT, Co-Founder

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Profesyonel Dinamik Ekibimiz, Psikologlarımız, Kusursunuz Enneagram Testi Yazılımımız sizler için mükemmele yönelik sonuçlar sağlar. Ayrıca sizler için yayınladığımız ücretsiz yayınlarımız.
Misyonumuz

Dokuz Renk Enneagram Psikolojik Danışmanlık firması olarak amacımız bireysel ve kurumsal olmak üzere; enneagram kişilik envanteri, koçluk, danışmanlık, kurumsal eğitim gibi alanlarda hizmetler vermektedir.

Vizyonumuz

Dokuz Renk Enneagram Psikolojik Danışmanlık olarak Türkiye’nin en iyi firması olmak. Dinamik kadromuzla kendimizi sürekli geliştirerek siz müşterilerimize; eğitim, danışmanlık, bireysek koçluk ve kariyer planlması gibi alanlarda yol göstermek.

Psikologlarımız

Psikologlarımız bünyemize katılmadan önce bir çok farklı kriterden geçer. Uygun olan adaylar yaklaşık 3 aya yakın eğitimden sonra performanslarına göre firmamızda kalıcı olur. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Herkes için Psikoloji

Bireyler ve Kurumlar için Psikolojik Çözümler Dokuz Renk Enneagramda.